לוח תכנון ארוחות שבועי

לוח תכנון ארוחות שבועי מיועד לילדים ומבוגרים אשר רוצים להגביר את המודעות באשר לתזונתם היום יומית. בעזרת לוח הארוחות תוכלו להרכיב תפריט שבועי קבוע או משתנה עם המאכלים והארוחות שאתם אוהבים.

למי מיועד לוח תכנון ארוחות?

ילדים

לא מעט הורים נתקלים בבעיות תזונה של ילדיהם. ילדים עדיין בוחנים את "טעם" העולם. לוקח להם זמן להכיר ולאהוב מאכלים בסיסים, הן מבחינת הטעם והן מבחינת המרקם והריח של מאכלים שונים.

לעתים תכופות הורים מוצאים עצמם אובדי עיצות כאשר הם נדרשים להכין ארוחת צהריים או ערב פשוטה, הם לא בטוחים מה הילד יאכל או לא, וכך מוצאים עצמם מכינים ארוחה ועוד ארוחה ועוד ארוחה על מנת לקלוע לטעמו של הילד ובדרך מתוסכלים מהזמן שנשרף והכסף שנזרק.

לוח תכנון ארוחות הוא פיתרון מצויין להורה ולילד. אחרי שמדפיסים את הלוח, כדאי לשבת עם הילד ולמנות יחד את כל המאכלים שהוא אוהב. אחר כך לסדר אותם לפי ארוחות במהלך היום ולפי ימות השבוע.

יש לזה מספר יתרונות: הילד מעורב בבחירת המזון שהוא אוכל, הוא יודע מתי ומה הוא אוכל בכל יום, וההורה לא צריך להמציא את עצמו כל יום מחדש. הארוחות מסודרות ומתוכננות ואפשר להיערך בקלות ובמהירות לכל ארוחה. זה עובד. מנסיון!

בוגרים

לוח הארוחות יכול לסייע באופן משמעותי לאנשים בוגרים שרוצים להקפיד על תזונה נכונה, לרדת במשקל, לאמץ תזונה חדשה או לכאלה שמעוניינים לשים לב באופן כללי מה הם מכניסים לפה.

פעם אחת יושבים ומתכננים תפריט ארוחות לפי טעמכם או לאחר התייעצות עם דיאטנית, ואחר כך לא צריך לשבור את הראש ולהיכנס לתכנונים מרחיקי לכת באשר לארוחות שלכם – הכל כתוב בצורה מסודרת שחוסכת הרבה זמן.

ספורטאים

זה לא משנה אם אתם ספורטאים ותיקים או רק אתמול התחלתם להתאמן. כדאי מאוד להתאים תפריט מסודר לסוג האימון שלכם, שכן כדי להגביר אפקטיביות של פעילות גופנית, הגוף זקוק באופן מוגבר למזונות מסויימים כגון: חלבונים ופחמימות. 

לוח תכנון ארוחות הוא פיתרון מצויין להרכבת תפריטים לימים הספציפים בהם אתם מתאמנים ולשאר ימות השבוע. רצוי להרכיב תפריט ספורט בעזרת תזונאית או איש מקצוע אחר בתחום על מנת להתאים לכם את המזון המושלם לגופכם ולסגנון החיים שלכם.

את התבנית תוכלו להדפיס במדפסת ביתית כמה פעמים שתרצו ולהרכיב מגוון תפריטים לבחירתכם. חפשו את הכפתור הירוק והורידו את תבנית לוח תכנון ארוחות בחינם.

גירסאות קובץ לוח תכנון ארוחות שבועי

1.1 – ספטמבר 2019
1.2 – אוקטובר 2019
1.3 – נובמבר 2019
1.4 – דצמבר 2019 – גירסא נוכחית

עוד מידע שיעניין אותך:

גלילה לראש העמוד

מלאו את הטופס והקובץ יחכה לכם במייל :)

בעת הרשמתך, הנך מאשר\ת קבלת תוכן שיווקי מהאתר.
אל דאגה, אנחנו שולחים רק מידע מעניין ולא נעביר את הפרטים שלך לאף גורם אחר.