רשימת קניות להדפסה לסופר או למכולת

תבנית מעוצבת שמאפשרת לכם לארגן בקלות את המוצרים והמצרכים שאתם צריכים לקנות באופן שוטף. שימוש בתבנית עוזר לקצר משמעותית את זמן הקניות שלכם בסופר.

איך להשתמש ברשימת קניות לסופר?

פשוט מאוד. מחפשים את הכפתור הירוק להורדה למטה, מדפיסים את הרשימה בכל מדפסת ביתית (הרשימה מוכנה להדפסה על דף אחד מסודר) ומרכיבים את הרשימה עם המוצרים שאתם צריכים.

אפשר גם להדפיס את הדף ולתלות על המקרר או בכל מקום אחר שנגיש לכם, ובכל פעם שאתם שמים לב שחסר לכם מוצר, אתם מוסיפים אותו עד שהרשימה תתמלא ויגיע הזמן לצאת לקניות (או להזמין באינטרנט). 

אופציה נוספת היא למלא את רשימת הקניות ישירות בקובץ ולשמור אותו בכל פעם שאתם מוסיפים מוצרים עד שהרשימה תתמלא.

למי מיועדת רשימת קניות?

למי שעורך קניות בסופר או במכולת

ברור, לא? אז הנה כמה סיבות לכך שרשימת קניות ממש תעזור לכם:

1. רשימה לפי קטגוריות -הרשימה שלנו מחולקת לפי קטגוריות מסודרות כך שקל לארגן את המוצרים לפי מחלקות. בפועל כאשר אתם עוברים בין המחלקות השונות בסופר הגדול, תוכלו לאסוף את כל המוצרים שאתם צריכים במקום אחד במקום לקפוץ ממקום למקום ולבזבז הרבה זמן באיתור מוצרים שלא מסודרים ברשימה הקודמת שלכם.

2. חיסכון בכסף – ידוע שכאשר אתם מגיעים לסופר עם רשימת קניות מסודרת, הסיכויים שתרכשו מוצרים שלא התכוונתם לרכוש, פוחתת. המשמעות – שילמתם פחות וקניתם בדיוק את מה שאתם צריכים ולא מעבר לזה.

3. מעקב מוצרים נדרשים לבית – אם בכל פעם שתיזכרו במוצר כלשהו שחסר לכם ותוסיפו אותו לרשימה שתלויה לכם על המקרר (או בכל מקום קבוע אחר), כך גודלת הסבירות שלא תשכחו מוצרים שאתם צריכים. איזה מבאס זה לצאת לקניות למשך זמן רב ואז לשכוח את המוצר שהכי הייתם צריכים, הא? עם רשימת הקניות שלנו, רוב הסיכויים שזה לא ייקרה לכם.

4. נוחות – כאשר יוצאים לקניות בסופר זה הכי נוח להוציא מהכיס רשימה פשוטה על דף נייר, לסמן את המוצרים שהוספתם לעגלה, עד שסיימתם להוסיף את כולם. לפעמים דוקא שימוש באפליקציות וברשימות בטלפון הנייד, רק מקשות עלינו לבצע את הפעולה הפשוטה ביותר: לעשות קניות!

5. רשימה רבת משתתפים – כאשר אתם תולים את הרשימה שלכם במקום נגיש, כל אחד מבני הבית יכול להוסיף את המוצרים שהוא צריך מבלי להיות תלוי ברשימה אישית של או בטלפון נייד של מישהו אחר. הרשימה פתוחה לכל מי שצריך ולא צריך להזכיר לאף אחד להוסיף מוצר כזה או אחר.

את התבנית תוכלו להדפיס במדפסת ביתית כמה פעמים שתרצו ולהרכיב רשימת קניות לבחירתכם. לחצו על הכפתור והורידו את רשימת הקניות להדפסה בחינם.

גירסאות קובץ רשימת קניות להדפסה

1.1 – ספטמבר 2019
1.2 – אוקטובר 2019
1.3 – נובמבר 2019 – גירסא נוכחית

עוד מידע שיעניין אותך:

גלילה לראש העמוד

מלאו את הטופס והקובץ יחכה לכם במייל :)

בעת הרשמתך, הנך מאשר\ת קבלת תוכן שיווקי מהאתר.
אל דאגה, אנחנו שולחים רק מידע מעניין ולא נעביר את הפרטים שלך לאף גורם אחר.