אודות

אתר "סימפליפייל" מספק שירות שמשפר את איכות החיים של כולנו בעזרת קבצים דיגיטליים שכל אחד יכול להשתמש בהם כדי לחסוך כסף, לייעל את הזמן ולשפר תהליכים יום יומיים בחייו.

הגולשים שלנו מוזמנים להוריד קבצים דיגיטליים שימושיים לפי הצורך שלהם וגם להציע קבצים בעצמם דרך טופס יצירת קשר. הקבצים מחולקים לסוגים שונים של קטגוריות. בכל קטגוריה תמצאו תבניות שמתאימות ותומכות בה.

לדוגמא: תבנית לניהול משימות ופרוייקטים, מעקב אחר ביצועים, טבלאות חישובים נעימות לעין וגם רשימות כייפיות להדפסה.

חלק מהתבניות מכילות פעולות אוטומטיות על מנת לשפר ולייעל פעולות שאנחנו עושים מידי יום וחוזרות על עצמן (לדוגמא: רשימת קניות, לוח תפריט שבועי, מעקב צריכת קלוריות ועוד).

תבניות נוספות מתאימות לניהול תהליכי עבודה ומעקב אחר משימות, חישובים ובקרה. שימוש בהן חוסך המון זמן בניהול וארגון סדר בעבודה (לדוגמא: חישוב שעות עבודה, ניהול משימות פרוייקט, גאנט לוחות זמנים ועוד).

יש גם תבניות שבנינו לכם פשוט בשביל הכיף, בשביל הנוחות ובשביל לעשות סדר שמתאים לסגנון החיים שלכם (לדוגמא: רשימת קניות, לוח תפריט שבועי, לוח שנה להדפסה ועוד).

שימוש בקבצים מאפשר לאנשים תכנון נכון ומהיר של פעולות יום יומיות שכולנו עושים (או מעוניינים לעשות) ובכך לחסוך זמן, כסף ועבודה.

המטרה שלנו בסימפליפייל, היא לעשות לכם חיים קלים, ואת זה אנחנו עושים עם הקבצים שאנחנו יוצרים עבורכם. המשיכו לבקר באתר ולתמוך בנו כדי שנמשיך לבנות לכם כל הזמן קבצים מועילים שיחסכו לכם המון כסף ויפנו לכם המון זמן…